ورود و ثبت نام
کاربر گرامی در صورتی که ثبت نام نکرده اید ، با کلیک روی دکمه زیر در سایت ثبت نام نمایید . به کمک کنترل پنل خود می توانید از امکانات سایت استفاده کنید .تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در نشست
16 خرداد 1396
تاریخ شروع دریافت کارگاه در نشست
16 خرداد 1396
آخرین مهلت ثبت نام
20 شهریور 1396
آخرین مهلت ارسال کارگاه
1 شهریور 1396
تاریخ برگزاری

18 و 19 و 20 مهرماه سال 1396

روز شمار نشست
تا روز برگزاری نشست : پایان یافتتا پایان ثبت نام در نشست: پایان یافتتا پایان مهلت ارسال کارگاه: پایان یافت


ششمین نشست هم اندیشی شرکتهای توزیع برق غرب و شمال غرب کشور برگزار می شود

21 شهریور 1396

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر در دومین جلسه شورای سیاستگذاری ششمین نشست هم اندیشی شرکتهای توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب هدف از برگزاری این نشست را تعمیم تجارب موفق بین منطقه ای در بین شرکتها اعلام کرد.


به گزارش شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی، به منظور بررسی و تعیین تکلیف موارد ضروری مرتبط با ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکتهای توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور دومین جلسه شورای سیاستگذاری نشست مذکور با حضور معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر، سرپرست دفتر نظارت بر توزیع این شرکت، مدیران عامل شرکتهای توزیع غرب و شمال غرب کشور و معاونان بهره برداری این شرکتها در شرکت توانیر برگزار شد.

در این جلسه دکتر حقی فام ضمن ارایه رهنمودهایی در جهت هرچه بهتر برگزارشدن این نشست با اشاره به این که این نشست یک نشست منطقه ای است، تاکید کرد: لازم است موضوعاتی در آن مطرح شود که خاص آن منطقه باشد و اولویت ها و مسایل منطقه را دربرداشته باشد تا از این طریق تجارب موفق بین شرکتها تعمیم یابد. معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر ورک شاپ را یک تجربه اجرایی دنباله دار عنوان کرد و گفت: در یک کارگاه آموزشی روی

موضوع به طور کامل کار شده و نتایج، مزایا، شکستها و موفقیتهای آن به طور کامل آنالیز شده و برای مسائل راه حل ارایه می شود.

وی افزود: به منظور اثربخشی بیشتر موضوعات در این نشست لازم است ارایه موضوعات به صورت ورک شاپ باشد.

دکتر حقی فام در پایان خطاب به داوران یادآور شد: در جهت تقویت موضوعات ارایه شده توسط شرکتها تلاش کنند.

مهندس صادقی خمامی سرپرست دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر نیز درخصوص ضرورت تشکیل ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری گفت: با توجه به اینکه شرکتهایی که در این منطقه فعالیت می کنند از نوع جنس و ساختار شبکه، روش مدیریتی، محیط اقلیمی و ظرفیتهای موجود در شرکت تقریبا مشابه هم هستند و می توان آنها را با هم مقایسه کرد از این رو با ارایه دستاوردها و نتایج فعالیت هایشان در این نشست می توانند به یکدیگر درس آموزی داشته باشند.

وی ابراز امیدواری کرد با برگزاری نشستهایی از این دست راهکارهایی کوتاه مدت و زودبازده و مبتنی بر دانش و فن آوریهای نوین با هدف افزایش بهره وری در حوزه عملیات بهر ه برداری اتخاذ شود تا از این طریق کمبودهای موجود در این خصوص هرچه سریعتر مرتفع شود.

مهندس صادقی با اشاره به دستورالعملها و راهکارهایی که توسط شرکت توانیر در دفاتر مختلف در این زمینه تهیه و تدوین می شود، اظهار داشت: با توجه به اینکه این دستورالعملها پهنه وسیع جغرافیایی با شرایط اقلیمی متفاوتی را در کل کشور دربر می گیرد لذا راهکارهای ارایه شده کاملاً حداقلی بوده و نیازمند یک سری زیرکدهای محلی و منطقه ای برای تکمیل و افزایش توانمندیها است. وی در ادامه ایمنی را به عنوان یکی از بحث هایی که می تواند در این نشست ارایه شود و شرکتها تجارب موفق خود رادر آن زمینه به اشتراک بگذارند نام برد و افزود: متاسفانه در حال حاضر ایمنی در کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و در این زمینه اقدام عاجل ضرورت دارد.

سرپرست دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر مساله برون سپاری را یکی دیگر از مسایل و مشکلات اساسی شرکتها دانست و افزود:مساله برون سپاری در شرکتهای توزیع به اشکال مختلف ایجاد مشکل کرده و باعث افت کیفیت کار از طریق بکارگیری افراد با مهارت و تعهد کمتر شده و لازم است در این خصوص بازنگ رهایی صورت گیرد و این مسئله که مشکلات اساسی برای شرکتها ایجاد کرده به نحو مناسب حل شود.

در ابتدای این جلسه نیز مهندس حسن بگلو مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی درخصوص وضعیت کنفرانس و شرح فعالیتهای انجام شده گزارشی ارایه کرد.

سپس مهندس بانی راد دبیرکمیته علمی ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکتهای توزیع غرب و شمال غرب کشور درخصوص مباحث داوری این

نشست و کارهای صورت گرفته در این خصوص به ارایه گزارش پرداخت.گفتنی است ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکتهای توزیع نیروی برق

غرب و شمال غرب کشور 18 و 19 مهر ماه امسال در ارومیه و به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی در 8 محور افزایش قابلیت اطمینان و کیفیت توان در شبکه های توزیع، مدیریت دارایی و تعمیرات پیشگیرانه ( pm )، برون سپاری، راهبری شبکه (دیسپاچینگ و فوریتهای برق)، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل، ایمنی و الزامات بهره برداری، کاهش تلفات و پیکسایی، مخابرات شبکه های توزیع فناوری اطلاعات و مدیریت داده ها برگزار می شود


273
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
پوستر نشست
تماس با ما
تلفن ثابت

33469501   ,   044-33477063

نمابر

33469014   ,    044-33477063

ایمیل

info@waepd.ir

آدرس

آذربایجان غربی -ارومیه -خیابان سربازان گمنام (برق سابق)-نرسیده به چهارراه مخابرات-شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی

شرکت توزيع نيروی برق آذربایجان غربی